Daca ti-a placut, distribuie acum!

Biblioteca Județeană ,,I. H. Rădulescu” Dâmbovița, dă întâlnire pasionaților de lectură, la o nouă seară de carte!

Joi, 3 iunie 2021, ora 18.00, are loc o nouă întâlnire „Seara de carte la Târgovişte”, la sediul Bibliotecii Judeţene „I. H. Rădulescu” Dâmboviţa.

Cartea propusă spre dezbatere este „Dune”, autor Frank Herbert.

Prezintă: Alexandru Mărgărit.

Evenimentul se va desfăşura cu respectarea normelor de prevenţie privind situaţia generată de SARSCoV-2.

Seara de carte la Târgovişte” este o întâlnire cu caracter amical, la care oricine este bine venit.

 


Daca ti-a placut, distribuie acum!
Alte articole care te-ar putea interesa...
LEAVE A COMMENT

Facebook
Închide
Închide