Daca ti-a placut, distribuie acum!

Joi, 1 iulie, revine ,,Seara de carte la Târgoviște”- Cartea propusă este ,,Biblioteca de la miezul nopţii”

Joi, 1 iulie 2021, ora 18.00, are loc o nouă întâlnire „Seara de carte la Târgovişte”, la sediul Bibliotecii Judeţene „I. H. Rădulescu” Dâmboviţa.

Cartea propusă spre dezbatere este „Biblioteca de la miezul nopţii”, autor Matt Haig.

Prezintă: Elena Denisa Păunescu.

Evenimentul se va desfăşura cu respectarea normelor de prevenţie privind situaţia generată de SARSCoV-2.

Seara de carte la Târgovişte” este o întâlnire cu caracter amical, la care oricine este bine venit.


Daca ti-a placut, distribuie acum!
Alte articole care te-ar putea interesa...
LEAVE A COMMENT

Facebook
Închide
Închide