Daca ti-a placut, distribuie acum!

Ludovic Orban în județul Dâmbovița: “Braniștea nu e moșia lui Țachianu!”

Președintele PNL Ludovic Orban s-a aflat în județul Dâmbovița pentru a susține candidații PNL la alegerile locale parțiale. Fragment din discursul susținut în comuna Braniștea, în favoarea candidatului PNL, Mihai Vișinescu, în contextul în care principalul contracandidat este fiul fostului primar PSD.

Sursa: ColumnaTV


Daca ti-a placut, distribuie acum!
Alte articole care te-ar putea interesa...
LEAVE A COMMENT

Facebook
Închide
Închide